Kiemelt hirdetések elrejtése Min ár: Max ár: Kategóriák elrejtése
Közművesített

Németországi villanyszerelő munkalehetőség

Megjelöl mint Spam Más kategória Ismétlödő Lejárt agresszív

Budapest - Weimar| Feladás dátuma: 2018-10-11 11:38:11, Hirdetés: 1583
Bővebben

Ematec GmbH az M2 Personal cégcsoport tagjaként már 1998 óta, Németország területén folytat személyzeti tanácsadást. Cégünk németországi munkavégzésre várja az alábbi munkakörök betöltésére a jelentkezéseket:

Villanyszerelő

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú, villanyszerelő végzettség
- kivitelezéshez használt villamos szerelési anyagok ismerete
- villamos rajzok értelmezésében való jártasság
- kommunikációs szintű német nyelvtudás (legalább "műhelyszintű")
- saját gépjármű megléte előny de nem feltétel
- hosszú távú külföldi munkavállalásra való készség

Feladatok:
- villamos hálózatok kiépítése
- hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
- hibakeresés és hibaelhárítás
- kapcsolószekrények összeszerelése kapcsolási rajzok alapján
- vezérlőrendszerek telepítése
- elektromos gyártógépek beüzemelése és karbantartása

Amit cégünk kínál:
- német alkalmazotti jogviszony
- 11,50-14,00€ órabér
- 5,70-7,00€ távolléti juttatás, mely minden ledolgozott óra után jár az órabéren felül
- fizetett túlóra és pótlékok
- 24-30 nap éves szabadság
- szállásbiztosítás
- utazási költséghozzájárulás
- hivatalos ügyek intézése
- heti előleg felvételre való lehetőség
- munka- és munkavédelmi ruházat biztosítása
- magyar kapcsolattartó

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el részünkre fényképes Önéletrajzukat az alábbi e-mailcímre L.Olomi@ematec-gmbh.de vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913