Kiemelt hirdetések elrejtése Min ár: Max ár: Kategóriák elrejtése
Közművesített

Németországi Klíma- és légtechnikai szerelő munkalhetőség

Megjelöl mint Spam Más kategória Ismétlödő Lejárt agresszív

Budapest - Weimar| Feladás dátuma: 2018-10-11 11:47:16, Hirdetés: 1586
Bővebben

Ematec GmbH az M2 Personal cégcsoport tagjaként már 1998 óta, Németország területén folytat személyzeti tanácsadást. Cégünk németországi munkavégzésre
várja az alábbi munkakörök betöltésére a jelentkezéseket:

Klíma- és légtechnikai szerelő

Elvárások a pályázótól:
- szakirányú végzettség
- Klíma- és légtechnikai kivitelezésben, karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
- kommunikációs szintű német nyelvtudás (legalább "műhelyszintű")
- saját gépjármű megléte előny de nem feltétel

Feladatok:
- csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, falhorony vésés, faláttörés készítés, csövek szigetelése, stb.
- készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
- klímaberendezések kalorikus bekötése, vákumozása, hűtőközeggel való feltöltése, beüzemelése
- vezérlőhálózati (és időnként betáp oldali) szerelés, készülékek bekötése, stb.
- klímaberendezések karbantartása, szűrők tisztítása, hőcserélők tisztítása, stb.
- klímaberendezések szervízelése, hiba megállapítás, javítás
- szellőző berendezések karbantartása, javítása

Amit cégünk kínál:
- német alkalmazotti jogviszony
- 11,50-14,00€ órabér
- 5,70-7,00€ távolléti juttatás, mely minden ledolgozott óra után jár az órabéren felül
- fizetett túlóra és pótlékok
- 24-30 nap éves szabadság
- szállásbiztosítás
- utazási költséghozzájárulás
- hivatalos ügyek intézése
- heti előleg felvételre való lehetőség
- munka- és munkavédelmi ruházat biztosítása
- magyar kapcsolattartó

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésüket, akkor ne habozzanak, jutassák el részünkre fényképes Önéletrajzukat az alábbi e-mailcímre L.Olomi@ematec-gmbh.de vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913