Kiemelt hirdetések elrejtése Min ár: Max ár: Kategóriák elrejtése
Közművesített

Németországi CNC marós/esztergályos munkalehetőség

Megjelöl mint Spam Más kategória Ismétlödő Lejárt agresszív

Budapest - Weimar| Feladás dátuma: 2018-10-11 11:48:29, Hirdetés: 1587
Bővebben

Németországi munkavégzésre várjuk a jelentkezéseket:

CNC marós/esztergályos programozó illetve kezelő

Elvárások a pályázótól:
- CNC szakirányú végzettség
- minimum 2 éves CNC forgácsoló/marós területen szerzett tapasztalat
- szakrajzok értelmezésében való jártasság
- kommunikációs szintű német nyelvtudás (legalább "műhelyszintű")
- saját gépjármű megléte előny de nem feltétel
- hosszú távú külföldi munkavállalásra való készség

Feladatok:
- a munkafeladat végrehajtásának előkészítése, az ahhoz szükséges anyagok, segédanyagok, előre gyártott elemek, gépek, szerszámok, mérőeszközök, felfogó- és befogóeszközök, szállító- és emelő berendezések, személyi védőfelszerelések
- a munkafeltételek, a kiinduló munkadarab, félgyártmány méretének, a CNC szerszámgép üzemképességének ellenőrzése
- mérő- és ellenőrző eszközök kiválasztása
- számítógéppel támogatott mérések elvégzése (SPC)
- a szükséges (előre bemért) szerszámok kiválasztása és betárazása
- CNC megmunkálási programok írása, amely alprogramokat, ciklusutasításokat alkalmazása
- a megmunkálás CNC-programjának betöltése, ellenőrzése, szükség esetén módosítás elvégzése
- gépbeállítási paramétereket betöltése, a gépek (szerszámkorrekciók, nullponteltolás stb) beállítása
- egyszerű és összetett precíziós CNC megmunkálási műveletek elvégzése előírt pontossággal

Amit cégünk kínál:
- 12,00€ órabér
- 6,00-7,00€ távolléti juttatás, mely minden ledolgozott óra után jár az órabéren felül
- német alkalmazotti jogviszony
- fizetett túlóra és pótlékok
- 24-30 nap éves szabadság
- szállásbiztosítás
- utazási költséghozzájárulás
- hivatalos ügyek intézése
- heti előleg felvételre való lehetőség
- munka- és munkavédelmi ruházat biztosítása
- magyar kapcsolattartó

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor ne habozzon, jutassa el részünkre fényképes Önéletrajzát az alábbi e-mailcímre L.Olomi@ematec-gmbh.de vagy lépjen velünk kapcsolatba az alábbi telefonszámon +49 3643 846913

Hozzászolások(0)

    Új hozzászolás hozzáadása

    Ide irhat ha van bármilyen kérdése vagy tapasztalata az eladóval.
    Igazi neved vagy a felhasználói név
    Nem lesz publikálva
    Vélemény, kérdés
    A mező kitöltése kötelező