Kiemelt hirdetések elrejtése Min ár: Max ár: Kategóriák elrejtése
Közművesített

Anyagbeszerzőt keresünk

Megjelöl mint Spam Más kategória Ismétlödő Lejárt agresszív

Budapest| Feladás dátuma: 2018-09-11 11:52:51, Hirdetés: 1459

XVII. ker. Cég budapesti munkavégzéssel, anyagbeszerzőt keres "B" kategóriás jogosítvánnyal azonnali munkakezdésre.

Feladatok:
Szerszámok, anyagok eljuttatása budapesti munkahelyekre,
Kisebb befejező munkák elvégzése, (burkolatváltók lerakása, takarítás stb...)

Elvárások:
- építőipari szakmai gyakorlat,
- igényes, precíz munkavégzés,
- építőipari szabályozások, munkavédelmi előírások ismerete,

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem,
Stabil, kiszámítható munkakör hosszútávon,
Munkakezdés:
- Bejelentett alkalmazotti viszonyban azonnal.

Az elvárásoknak megfelelő önéletrajzot, jövedelem igény feltüntetésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni: info@epol98.hu vagy a megadott telefonszámon.

Hozzászolások(0)

    Új hozzászolás hozzáadása

    Ide irhat ha van bármilyen kérdése vagy tapasztalata az eladóval.
    Igazi neved vagy a felhasználói név
    Nem lesz publikálva
    Vélemény, kérdés
    A mező kitöltése kötelező