Kiemelt hirdetések elrejtése Min ár: Max ár: Kategóriák elrejtése
Közművesített
A hirdetés lejárt!

Szegedi vendéglátóhely keresi új kollégáját

Megjelöl mint Spam Más kategória Ismétlödő Lejárt agresszív

Csongrád - Szeged| Feladás dátuma: 2018-05-09 13:47:37, Hirdetés: 1042

Fiatalos csapatban, kiemelt kereseti lehetőséggel!
Szegeden belvárosi vendéglátóhely keresi kollégáit a következő munkakörökbe:
- Pultos - Felszolgáló (2 fő 5-2 es munkarendbe. Jattól függően óránként kb.1000-1200ft nettó)
- Szakács (1 fő szakács, vagy legalább konyhai tapasztalatokkal rendelkező személyek jelentkezését várjuk heti 40-50 órabér megegyezés szerint)
- Konyhai kisegítő (a beosztást ti beszélitek meg egymás között.Kb.3-4 műszak /hét.)
Jelentkezéseket az empire.sagi@gmail.com-ra fényképes önéletrajz formájában várjuk. Jelentkezési határidő 05.20.
Amit még tudunk nyújtani:
- Ingyenes személyzeti étkezés (Menü), egyéb ételekből dolgozói kedvezmény.
- Italfogyasztáshoz személyzeti kedvezményt tudunk biztosítani.
- Fiatalos pörgős csapat tagja tudsz lenni, ahova élvezet bejönni, dolgozni.
- Mi adunk a véleményedre, és szívesen vesszük, ha kreatív vagy (persze nem az elszámolásnál 
- A beosztást egymás között írjátok!
Ha szereted a higiéniát, szeretsz jó hangulatban dolgozni, fontos neked az, hogy kolléga legyél és ne alkalmazott, megbízható vagy és precíz. Akkor küldd el az önéletrajzod és legyünk kollégák!

Hozzászolások(0)

    Új hozzászolás hozzáadása

    Ide irhat ha van bármilyen kérdése vagy tapasztalata az eladóval.
    Igazi neved vagy a felhasználói név
    Nem lesz publikálva
    Vélemény, kérdés
    A mező kitöltése kötelező